Assortiment
Terugblikken op het afgelopen jaar en vooruitkijken naar het komende: Oud & Nieuw is bij uitstek een moment om met elkaar stil te staan bij – en het glas te heffen op – wat mooi en goed is in het leven. Ons decemberaanbod bevat dan ook een fraaie selectie mousserende wijnen. Wat dacht u van de schitterende Brut Réserve Champagne van Charles Heidsieck? En de geweldige bio-bubbels van Sabaté i Coca uit de Spaanse Penedès? Ook de bijpassende glazen van expert Lehmann uit Reims zijn extra scherp geprijsd. Maak er een spetterend uiteinde van – op naar 2026!
Fraaie, complexe mousserende wijn uit Penedès. Verfijnde mousse, jeugdig en licht kruidig van geur met nuances van anijs, geel fruit en venkel. De smaak zet fris, sappig en droog in en eindigt aromatisch met een aanhoudende mousse.
Charles Heidsieck Champagne Brut Réserve – Grande Marque met ambachtelijke kwaliteit
De Charles Heidsieck Champagne Brut Réserve is een iconische Champagne van een van de meest legendarische huizen in Frankrijk.
Sabaté i Coca Corpinnat Josep Coca Brut Nature – topkwaliteit mousserende wijn uit Penedès
De Sabaté i Coca Corpinnat Josep Coca Brut Nature is een prestigieuze mousserende wijn van het familiewijngoed Sabaté i Coca, gevestigd in de Penedès.
Een krachtige Champagne met een verfijnde geur van oranjebloesem, gedroogde perzik en brioche. Genereus, vol en verfrissend van smaak met een delicate mousse en milde textuur. De afdronk is elegant en aanhoudend. Uitstekend als feestelijk en luxe aperitief, of bijvoorbeeld te combineren met oesters.
Verfijnde mousserende witte wijn uit de Franse Bourgogne. De geur is licht fruitig en de smaak opvallend zachtdroog. Perfect als aperitief of bij feestelijke gelegenheden.
Hoogwaardig alternatief voor alcoholvrije mousseux om te serveren in een wijnglas. Levendig roze en licht troebel qua uiterlijk, met aroma’s van peer, lavendel, hibiscus en zoete specerijen. De smaak is intens en levendig fris met een hartige textuur.
Voordelen eigen account